Кафедра прикладної радіофізики, електроніки та наноматеріалів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

Абітурієнтам

Інформація для абітурієнтів кафедри ПРЕН

Електроніка сьогодні є однією з найпоширеніших технічних галузей. Вона виступає в якості самостійної галузі, а також переплітається з іншими технічними спеціальностями й галузями знань. Без електроніки неможливо уявити собі сучасний світ. Досвідчені фахівці в області електроніки, нано- та мікроелектроніки, програмування, фізики напівпровідників, спектроскопії, що працюють на кафедрі, стануть для Вас провідниками в цій непростій, але дуже цікавій і привабливій галузі, допоможуть Вам отримати глибокі знання за основним напрямком й базові знання в суміжніх спеціальностях. Більшість викладачів кафедри, окрім наукової роботи, також професійно займаються інженерною практикою, що дозволяє викладати учбові дисципліни на сучасному рівні науки й техніки.

Наші випускники різних років впевненно почувають себе в сьогоденні й працюють як за основною спеціальністю (в електронній промисловості в Україні й за кордоном), так і в суміжних сферах, наприклад в IT, проектних організаціях, дослідницьких лабораторіях, навчальних закладах різних рівнів.

Для вступу на спеціальності, за якими на кафедрі проводиться підготовка фахівців, необхідно мати сертифікати ЗНО за наступними дисциплінами:

Будемо раді бачити Вас у лавах майбутніх студентів